kliknij
kliknij
kliknij
kliknij
kliknij
kliknij
kliknij
kliknij
kliknijBileterki Emar


Nasza firma od 7 lat zajmuje się profesjonalnym wdrażaniem i pełną obsługą systemu dopłat do biletów.
W naszej ofercie znajdują się bileterki fiskalne oraz sprzęt i oprogramowanie niezbędne do sprzedaży biletów miesięcznych. System spełnia wymogi, kryteria techniczne i prawne określone przez Ministerstwo Finansów oraz Urzędy Marszałkowskie. Każdy klient jest traktowany indywidualnie. Podczas rozmowy określamy najkorzystniejsze warunki współpracy.


Bileterka autobusowa Emar 105
Przenośna rejestrująca kasa fiskalna EMAR -105 (bileterka autobusowa) przeznaczona jest do sprzedaży biletów w autobusie. Bileterka jest urządzeniem specjalizowanym spełniającym wymogi przepisów dotyczących kas rejestrujących i posiada pozytywną opinię Ministerstwa Finansów dopuszczającą do stosowania.

Walory użytkowe :
wygodna w przenoszeniu (ergonomiczna i solidna rączka)
łatwe mocowanie w autobusie z automatycznym podłączeniem zasilania i blokadą mocowania.
łatwa obsługa sprzedaży biletów
wygodna i szybka wymiana papieru
duży, podświetlany (z regulacją podświetlenia i kontrastu) wyświetlacz graficzny wyświetlający max 8 wierszy po 21 znaków (np. jednoczesne wyświetlenie relacji, typu ulgi, ceny, godziny odjazdu itp.)
czytelny bilet (wyrazisty tekst) o szerokości 38 mm
solidna, trwała i estetyczna obudowa z tworzywa sztucznego - poliwęglanu.
wyposażona w indywidualną kartę pamięci kierowcy zabezpieczoną 4 znakowym PIN-em.
ewidencja dopłat do ustawowych biletów ulgowych.


Bileterka autobusowa Emar Printo Bus
Zgodnie z decyzją Ministerstwa Finansów, bileterka Emar Printo Bus jest kasą o zastosowaniu specjalnym spełniającą kryteria i warunki techniczne, którym musza odpowiadać kasy rejestrujace. Program pracy kasy zawarty w w/w kasie umożliwia jej zastosowanie do prowadzenia rejestracji obrotu w zakresie usług transportowych związanych z przewozem osób w regularnej komunikacji zbiorowej w punktach sprzedaży na dworcach autobusowych.

Kasa emituje paragony fiskalne, które mogą być uznane przez przewożnika jako bilety normalne,ulgowe i inne za przejazd oraz sporządza zestawienia miesięczne dotyczace wydruków biletów w przekroju stosowanych ulg ustawowych i współpracuje z zewnętrznym programemm aplikacyjnym.

Bileterka Emar Printo Bus współpracuje z programem "Bilet Miesięczny" opracowanym przez firmę INFOKUB. Powstała ona na bazie drukarki Emar Printo 57T i jest identyczna pod względem konstrukcyjnym, różni się jedynie programem pracy.
Design by KALNET